Recorder (Data logger) & Controller

پرينت

Recorder(Data logger) & Controller

از لحاظ فنی هر وسیله ای که بتواند اطلاعات را ذخیزه کند یک دیتا لاگر یا رکوردر میباشد.  وسایل کسب اطلاعات بیشماری مانند صفحه مداریا پورت های سریال که از کامپیوتر به عنوان سیستم ضبط اطلاعات استفاده میکنند، یک نوع دیتا لاگر یا رکوردر میباشند.
اما بسیاری از تولید کنندگان ابزار دقیق، دستگاهی را دیتا لاگرمینامند که توانایی خواندن انواع مختلف سیگنالهای الکتریکی و ذخیره آنها در حافظه داخلیشان جهت دانلود در کامپیوتر را دارند.
برخلاف انواع بسیاری از دستگاههای ذخیره اطلاعات ، دیتا لاگرها میتوانند بدون استفاده از کامپیوتر کار کنند. دیتا لاگرها یا رکوردرها اشکال و سایزهای متنوعی دارند.
دیتا لاگرها بازه وسیعی  از ورودی ها از یک کانال تا صدها کانال را شامل میشوند. نرم افزاردیتالاگر را در کامپیوتر جهت بررسی اطلاعات ذخیره شده نصب میکنند.

کنترل کننده های پردازشگر و دما :
کنترل کننده های پردازشگر و دما در کاربردهای تجاری،صنعتی و علمی بطور گسترده استفاده میشوند. این کنترل کننده ها برای دستیابی به یک فرآیند ثابت و بهینه, بطور اتوماتیک خروجی هایی که مبنی بر کارکرد فیدبک سنسور هستند رابه طور هماهنگ با فرآیندهای دیگری چون دما،جریان،فشار و رطوبت تطبیق میدهند.

fig-1

 برای ارسال درخواست ، لطفا اینجا کلیک کنید 

سازندگان

اطلاعات فنی

صفحه اصلی

Skype
Google Plus
Twitter
Facebook
Turkish Site
English Site