Thermocouple & RTD

پرينت

Thermocouple & RTD

شرکت آتری این افتخار را دارد تا در کنار تأمین سایر تجهیزات ابزار دقیق مورد نیاز صنایع کشور، مبادرت به تولید ترموکوپل وسنسور های حرارتی (RTD )  مورد نیاز در چرخه صنعت نموده است.
تمامی قطعات بکار رفته در تولید این تجهیزات تماماً متعلق به کمپانی های معتبر اروپایی همچون : 


JOHNSON MATTHEY , UMICORE , SANDVIK , DEGUSSA , CERAMTEC , GUNTHER , JUMO  می باشند.


این شرکت با بهره گیری از تجربیات مستقیم چندین ساله مهندسین خود توانسته است گامی نهادین در این مهم برداشته و با حضور خود در عرصه تولید، افتخار دیگری را در کارنامه کاری خود بیافزاید.

تولیدات ترموکوپل :
Measuring insert (سیم مغزی) به کار رفته در ساخت کلیه ترموکوپل های این شرکت منطبق با استاندارد  EN 60 584 طبق جدول زیر قابل ارائه می باشد.

JADVAL

این ترموکوپل ها قابل ارائه در انواع : Double , Single با محدوده کاربردی ,0up to +1750 ºC می باشند.

توصیه می گردد برای انتخاب مناسب ترین نوع ترموکوپل جهت بهترین بازدهی و طول عمر مفید با توجه به جدول زیر در خواست خود را با کارشناسان این شرکت مطرح فرمائید

jda

تولیدات سنسورهای حرارتی ( RTD ) :

تولیدات سنسورهای حرارتی ( RTD ) این شرکت در 3 کلاس کاری مختلف منطبق با استاندارد  EN 60 751  طبق جدول زیر قابل ارائه می باشد.

JD

این سنسورها قابل ارائه در انواع Triple , Double , Single  با امکان 4wire , 3wire , 2wire بر حسب قطر غلاف محافظ ( Protection tube ) بامحدوده کاربردی 200up to + 850°C-  

 می باشند

Terminal head -  به کار رفته در تولید این تجهیزات بسته به نوع و قطر Protection tube  آن دارای IP54 / 65  منطبق با استاندارد  EN 50 446  میباشد.
Connection - این تجهیزات بصورت Stop Flange منطبق با استاندارد DIN 43 734 ویا بصورت Thread & Connectors  می باشد.
Protection tube -  به کار رفته در تولید این تجهیزات بنا بر نوع ، دما و مورد استفاده منطبق با استاندارد DIN 43 720  برای غلافهای فلزی واستاندارد  DIN 43 724 برای غلافهای سرامیکی توسط این شرکت قابل ارائه می باشد.

 

 

کلیه این تجهیزات توسط کادری مجرب در محل کارگاه این شرکت واقع در شهرک جدید هشتگرد بصورت دقیق و همگام با آخرین تغییرات و اصلاحات صنعت روز ، مونتاژ شده و پس از سپری شدن مراحل تست نهایی با استفاده از دستگاه های کالیبراتور و شبیه سازی دمای کاربردی در 6 نقطه در بسته بندی های مخصوص خود قرار می گیرند ،

به دلیل حفظ حساسیت و دقت ، این تجهیزات در بسته بندی های مناسبی که از جنس یونولیت بوده قرار گرفته تا در مقابل ضربه و فشاراحتمالی که در زمان حمل و ارسال صورت می پذیرد ، مقاوم باشد.

 

لازم به توضیح است که این بسته بندیهای یونولیتی با ظاهر متفاوت خود در زمان طراحی و ساخت مورد آزمایش فشار و ضربه قرار گرفته اندتا بتوان بدینوسیله تجهیزات تولید شده را با اطمینان و آرامش خاطر به دست مصرف کنندگان گرامی رسانید.

سریال درج شده که در زیر نام این شرکت بر روی تجهیزات حک شده است معرف خصوصیات آن محصول و متمایز کننده آن از دیگر محصولات تولیدی این شرکت می باشد.

در راستای ارج نهادن به حقوق مصرف کنندگان ، شرکت آتری کلیه ترموکوپل ها و سنسورهای حرارتی ساخت خود را به همراه گواهی کالیبراسیون   از شرکت های واجد صلاحیت و مورد تأیید سازمان استاندارد ایران به بازار صنعت عرضه می دارد که این خود بر کیفیت بالای تولیدات این شرکت صحه گذار است 

 

 

خواهشمندیم جهت ارائه پیشنهاد فنی مناسب موارد زیر ارائه گردد:

 

1-       نوع ترموکوپل یا RTD ( Pt100 )

2-       محل نصب

3-       نوع سیال وماده درتماس از نظر اکسایش و سایش

4-       کمینه و بیشینه دمای کاربردی

5-       جنس غلاف محافظ

6-       قطر غلاف محافظ

7-       طول کلی

8-       طول قسمت فرورونده

9-       نوع اتصال

10-   موارد خاص 

 

 

 

 

   

 

 برای ارسال درخواست ، لطفا اینجا کلیک کنید

سازندگان

اطلاعات فنی

صفحه اصلی

Skype
Google Plus
Twitter
Facebook
Turkish Site
English Site